Bóg nigdy nie mruga

POBIERZ
Już 2067 osoby pobrały tego Ebooka!
[Głosów:1614    Średnia:4.8/5]

Bóg Nigdy Nie Mruga PDF – dowiedz się więcej o wskazówkach Reginy Brett

Każdy z nas napotkał na swojej drodze osobę lub rzecz, która zmusiła nas do refleksji nad naszymi decyzjami i nad naszym życiem. Niektóre doświadczenia sprawiły, że zaczęliśmy powątpiewać w nasze cele, w nasze pobudki i w to, co nas inspiruje do ich realizacji. Regina Brett to autorka, która przedstawia nam bardzo interesujące przeżycia i doświadczenia własne oraz innych ludzi. Jeżeli zastanawiacie się jakie opowieści i anegdoty znalazły się w tym tytule, to zapraszamy do zapoznania się z pdfem bóg nigdy nie mruga, który jest idealnym odzwierciedleniem papierowej wersji!

zdjęcie książki reginy brett

Czego możemy spodziewać się po tym tytule?

Jak już wyżej wspomnieliśmy, Bug Nigdy Nie Mruga w PDFie to bardzo interesująca książka przygotowana przez autorkę Reginę Brett. Na polskim rynku znaleźć możemy przekład autorstwa Olgi Siary, która została opublikowana przez wydawnictwo Insignis.

 • Bóg Nigdy Nie Mruga to książka zawierająca 50 lekcji idealnie wspierających nas w trudniejszych chwilach w naszym życiu.
 • Znajdziemy tutaj bardzo dużą ilość opowieści, a nawet inspirujące cytaty, wpisy, czy nawet modlitwy.
 • Całość książki przeplata własne doświadczenia autorki z wydarzeniami innych ludzi.
 • Produkt też pozwoli nam spojrzeć na naszą sytuację z innej perspektywy.

przycisk do pobrania książki

Jeśli zainteresowani jesteśmy lekturą, jaką przygotowała dla nas amerykańska autorka, zachęcamy do zapoznania się z internetową wersją ebooka bóg nigdy nie mruga, która udostępnia ten sam materiał, co papierowa książka. Wersje te nie różnią się absolutnie niczym, a dzięki temu możliwe jest o wiele szybsze zaznajomienie się z lekturą. Krytycy bardzo pozytywnie oceniają ten tytuł, dlatego nie czekajcie ani chwili dłużej i sprawdźcie tego pdfa już teraz!

Podsumowanie książki online Bóg Nigdy Nie Mruga

Jeżeli jesteśmy fanami książek motywujących, które zawierają niespotykane i unikalne wskazówki, to z pewnością powinniśmy rzucić okiem na twór Reginy Brett. Lektura ta zawiera wiele atrakcyjnych i przepełnionych motywacją lekcji, które rzeczywiście mogą nas wesprzeć i pomóc podjąć decyzję odnośnie danej sytuacji.

POBIERZ
Już 2067 osoby pobrały tego Ebooka!

 1. AgatiX 1 marca 2018 at 21:45

  Pierwsze słyszę o autorce jaką jest Regina Brett. Co ciekawe – zostałam zaskoczona pozytywnie. Książkę praktycznie przeczytałam w jeden wieczór. Niesamowita dawka motywacji dla mnie, polecam każdemu!

  • Mikara 1 marca 2018 at 21:51

   miałam to samo. Sama autorka, co wyczytałam z jej biografii miała duże problemy w życiu, ale mimo wszystko potrafiła się wyprostować i walczyć z przeciwnościami losu. Dobry tytuł, zwłaszcza dla kogoś kto akurat znajduje się na życiowym zakręcie. 🙂

 2. Witold 1 marca 2018 at 21:54

  Czy to normalne, że na chomikuj jak chciałem pobrać to trzeba podać numer??

  • Ar0n 1 marca 2018 at 21:54

   Tak, ja podałem i normalnie pobrało. Przynajmniej konta nie trzeba zakładac, taki plus z tego

 3. Madzia55 1 marca 2018 at 21:57

  Bardzo dobra książka na dłuższy wieczór, czyta się ją lekko i co najważniejsze – czytając ją odkrywamy że wcale tak nie mamy źle w życiu jak nam się może wydawać. Po przeczytaniu całego pdf’a próbowałam znaleźć audiobooka, ale chyba nie ma… jak ktoś znajdzie to dajcie link.