Ciemniejsza Strona Greya

[Głosów:3377    Średnia:4.9/5]
Książka Ciemniejsza Strona Greya to jeden z czołowych tytułów z kategorii literatury obyczajowej i romansów. Międzynarodowy hit to jednocześnie kontynuacja znanej powieści erotycznej autorstwa E.L. James – Pięćdziesiąt twarzy Greya. Pierwsze wydanie książki to rok 2011 – jeszcze przed premierą budziła wielkie emocje i kontrowersje by ostatecznie również doczekać się adaptacji na dużym ekranie.

grey-christian

Wkrótce kolejna część w kinach!

15 milionów sprzedanych egzemplarzy książki – oczywisty hit

Tak jak sugeruje powyżej, mimo powszechnej opinii, że książka dokonała podziału czytelników – okazała się być sprzedażowym hitem. Zarówno drukowane jak i Ciemniejsza Strona Greya w pdf zaliczyły ponad 15 milionową sprzedaż i niesłychany sukces autorki. Pani James oczywiście stała się jedną z najlepiej zarabiających pisarek na świecie. Druga odsłona Greya zyskuje na uznanie dzięki:

  • Stopniowemu budowaniu emocji – autorka okazała się być mistrzynią w budowaniu napięcia, podniecenia które towarzyszy bohaterce.
  • Nieprzewidywalności – zdecydowanie nie można temu zaprzeczyć. Każdy kolejny rozdział często okazuje się być zupełnie niespodziewanym ciągiem zdarzeń.

Pobierz Ciemniejsza Strona Greya w pdf

odnośnik do pobrania książki ciemniejsza strona greya
Niesamowita fabuła, niezapomniane doznania i przekaz, który wywołuje ciarki u niejednej kobiety. Książka, która podzieliła literackich krytyków na całym świecie. Sprawdź czy i Twoje emocje obudzą się podczas czytania kolejnych wersów i sprawią, że oderwanie się od przeczytania kolejnej strony będzie graniczyło z cudem. Jeżeli poszukujesz tej książki w formacie ebooka, wówczas pdf będzie idealnym rozwiązaniem. Poznaj pełny wątek miłości między Christianem Greyem a Anastasią Steele. Pobierz pełny ebook Ciemniejszej strony greya w PDF.

Zobacz pełną recenzję książki Ciemniejsza strona Greya

Po przeczytaniu utworu zdecydowanie zachęcamy do podzielenia się z nami swoją opinią na temat książki. Warto również obejrzeć polecaną przez nas recenzję książki – czy jest coś lepszego niż porównanie swojego punktu widzenia z opinią innych? Dla nas nie, zachęcamy również do podzielenia się z nami w komentarzach swoimi odczuciami związanymi z książką Ciemniejsza strona Greya.

1 Comment
  1. Reply
    Kaśka 28 września 2017 at 15:51

    Jak dla mnie bomba – fajnie, że mogłam pobrać tę część – brakowało mi jej do kolekcji na dysku <3 Pozdrawiam i dziękuję!

    Zostaw komentarz o PDF