Ciemniejsza Strona Greya

POBIERZ
Już 1737 osoby pobrały tego Ebooka!
[Głosów:3382    Średnia:4.9/5]

Książka Ciemniejsza Strona Greya to jeden z czołowych tytułów z kategorii literatury obyczajowej i romansów. Międzynarodowy hit to jednocześnie kontynuacja znanej powieści erotycznej autorstwa E.L. James – Pięćdziesiąt twarzy Greya. Pierwsze wydanie książki to rok 2011 – jeszcze przed premierą budziła wielkie emocje i kontrowersje by ostatecznie również doczekać się adaptacji na dużym ekranie.

grey-christian

Wkrótce kolejna część w kinach!

15 milionów sprzedanych egzemplarzy książki – oczywisty hit

Tak jak sugeruje powyżej, mimo powszechnej opinii, że książka dokonała podziału czytelników – okazała się być sprzedażowym hitem. Zarówno drukowane jak i Ciemniejsza Strona Greya w pdf zaliczyły ponad 15 milionową sprzedaż i niesłychany sukces autorki. Pani James oczywiście stała się jedną z najlepiej zarabiających pisarek na świecie. Druga odsłona Greya zyskuje na uznanie dzięki:

 • Stopniowemu budowaniu emocji – autorka okazała się być mistrzynią w budowaniu napięcia, podniecenia które towarzyszy bohaterce.
 • Nieprzewidywalności – zdecydowanie nie można temu zaprzeczyć. Każdy kolejny rozdział często okazuje się być zupełnie niespodziewanym ciągiem zdarzeń.

Pobierz Ciemniejsza Strona Greya w pdf

odnośnik do pobrania książki ciemniejsza strona greya
Niesamowita fabuła, niezapomniane doznania i przekaz, który wywołuje ciarki u niejednej kobiety. Książka, która podzieliła literackich krytyków na całym świecie. Sprawdź czy i Twoje emocje obudzą się podczas czytania kolejnych wersów i sprawią, że oderwanie się od przeczytania kolejnej strony będzie graniczyło z cudem. Jeżeli poszukujesz tej książki w formacie ebooka, wówczas pdf będzie idealnym rozwiązaniem. Poznaj pełny wątek miłości między Christianem Greyem a Anastasią Steele. Pobierz pełny ebook Ciemniejszej strony greya w PDF.

Zobacz pełną recenzję książki Ciemniejsza strona Greya

Po przeczytaniu utworu zdecydowanie zachęcamy do podzielenia się z nami swoją opinią na temat książki. Warto również obejrzeć polecaną przez nas recenzję książki – czy jest coś lepszego niż porównanie swojego punktu widzenia z opinią innych? Dla nas nie, zachęcamy również do podzielenia się z nami w komentarzach swoimi odczuciami związanymi z książką Ciemniejsza strona Greya.

POBIERZ
Już 1737 osoby pobrały tego Ebooka!
 1. Kaśka 28 września 2017 at 15:51

  Jak dla mnie bomba – fajnie, że mogłam pobrać tę część – brakowało mi jej do kolekcji na dysku <3 Pozdrawiam i dziękuję!

 2. Joanna85 23 grudnia 2017 at 13:27

  Ciemniejsza strona greya pdf okazała się fajniejsza, niż myślałam. Obawiałam się, że brak kontaktu z papierem i zapachem książki (tak, jestem nałogową książkoholiczką) sprawi, że nie będę miała przyjemności z lektury. Niemniej jednak okazało się, że przyjemny podział i brak “zbitej” czcionki sprawił, że czytało się całkiem przyjemnie. Fajna “wrzutka” – pozdrawiam ekipę portalu!

 3. Cathareen 23 grudnia 2017 at 13:30

  Jak dla mnie – ciemniejsza strona greya ebook sama w sobie była ok, ale nie podobało mi się, że dość długo trwa pobieranie po wypełnieniu zgłoszenia… Na przyszłość proponowałabym popracować nieco nad tą kwestią, bo nie spotkałam się jeszcze z tak wolnym downloadem plików :/

  • marko3 23 grudnia 2017 at 13:46

   Niestety – szybkość pobierania nie jest zależna od nas; jest to wypadkowa kilku czynników, między innymi szybkości transferu portalu, z którego pobierany jest plik, czy szybkości łącza internetowego użytkownika. Za jakiś czas planujemy przerzucić wszystkie pliki do pobierania do zasobów własnych, ale najpierw musimy zająć się optymalizacją techniczną portalu, w związku ze zgłoszonymi przez naszych użytkowników problemami.

 4. Rozmarzona 23 grudnia 2017 at 13:34

  Ja osobiście jestem zachwycona tą serią książek… Polecam wszystkim Paniom, które lubią nieco… rozbudzić swoją fantazję i wzbogacić swoje życie intymne o nowe pomysły lub choćby – wyobrażenia 😉 W moim przypadku ciemniejsza strona greya książka online sprawdziła się doskonale w realizacji tych celów; jak dotąd – oglądałam jedynie filmy, ale warto jednak było zabrać się do lektury, która wnosi znaaaacznieeee więcej pikantnych szczegółów i nowych pomysłów 😉

 5. Ulqa 23 grudnia 2017 at 13:38

  Na chwilę obecną ebook ciemniejsza strona greya ląduje na jednej z najwyższych pozycji mojej prywatnej listy książek, które przeczytałam. Jako jeden z niewielu tytułów z mainstreamu – mogę uznać ją za naprawdę wartą polecenia. Nie chodzi tu tylko o samą tematykę, wbrew powszechnym pozorom 😉 ale także kunszt operowania słowem i fabułę. Z czystym sumieniem polecam!

 6. Justyna80 14 lutego 2018 at 15:32

  Czemu, jak chcę pobrać, to mnie przekierowuje na inną stronę i tam jakieś potwierdzenie jest wymagane?

  • Marta 14 lutego 2018 at 15:37

   To proste @Justyna80 – tam dopiero możesz pobrać pdf-a; a potwierdzenie jest wymagane, by pobieranie się rozpoczęło. Ja zrobiłam, co tam było napisane, wysłałam kod i jest ok – książka w wysokiej jakości na szczęście (obawiałam się, że znowu na niską czytelność trafię przez “pikselozę”, jak mi się wcześniej zdarzyło już kilka razy) i w trymiga się pobiera 🙂