Manwhore tom 4 – Womanizer

Książka Manwhore Womanizer Tom 4 to ostatnia część kultowej serii autorstwa Evans Katy. Opowiada ona o historii Callana Carmichael oraz Olivii Roth. Czym może zakończyć się spontaniczny romans? Okazuje się, że może przerodzić się w ogromne uczucie, które połączy tych dwoje na dłużej.

Pobierz Tom 4 Manwhore Womanizer w PDF

Seria, która podbiła serce i umysł wielu czytelniczek na całym świecie, najnowszy oraz jednocześnie ostatni tom opowiadań. Historia, która sprawia że każdy kolejny czyta się coraz szybciej a odłożenie książki staje się coraz trudniejsze. W porównaniu do poprzednich części w tomie 4 zdecydowanie wydarzenia z fabuły dzieją się bardzo szybko oraz nieprzewidywalnie.

Najlepszy tom z serii Manwhore?

To właśnie zaskakujący rozwój wydarzeń jest tym co cechuje najszczególniej autorkę Evans Katy. Z tego powodu serdecznie zachęcamy do zapoznania się z historią dwojga, młodych ludzi – biznesmena oraz mężczyzny, który lubi poznawać kobiety “na jedną noc” oraz młodej a także ambitnej Olivii, której życie się zmienia gdy dostała okazję poznać szefa firmy, w której znalazła zatrudnienie.

1 Comment
  1. Reply
    Kasia 22 października 2017 at 21:23

    Bardzo wciągająca książka – cały cykl Manwhore bez tchu przeczytałam od deski do deski – między innymi dzięki Wam 🙂

    Zostaw komentarz o PDF