Można się żegnać wiele razy

Podstawowe informacje na temat książki

Przejdźmy teraz do opisu samej książki. Książka „Można żegnać się wiele razy” (oryginalny tytuł to: On Peut Se Dire Au Revoir Pluesiurs Fois) to urzekająca opowieść o człowieku, który przez wiele lat zmaga się z rakiem mózgu. Historia przedstawiona w jego najnowszym dziele nie jest w żaden sposób zabarwiona lub zmodyfikowana, aby przypodobać się widzowi. To, za co kochamy ten tytuł, to właśnie autentyczność, która aż wypływa z każdym kolejnym zdaniem, jakie przeczytamy.

Opis dzieła Davida Servana-Schriebera

Dla wielu historia przedstawiona w „Można żegnać się wiele razy” wydawać się może żmudna. Nie jest to w żaden sposób motywujące dzieło, gdzie ujrzymy szczęśliwe zakończenie. Jednakże, opisywane w książce historie pozwolą nam zrozumieć, dlaczego autor takich książek jak „Nowy Styl Życia” oraz „Zdrowiej!” nadal walczy i nie poddaje się. Zapoznając się z kolejnymi kartkami lektury, dowiemy się również, co mogło być powodem nawrotu choroby oraz w jaki sposób Autor radził sobie z następstwami nawrotu.

David komentuje również programy antyrakowe oraz diety specjalnie przygotowane do walki ze śmiertelną chorobą. Ujrzymy tutaj również nawiązania do poprzednich książek. Książka sama w sobie skupia się również na przedstawieniu wewnętrznej walki autora. Jeśli zatem jesteśmy zainteresowani szczegółowym opisem walki Davida z chorobą oraz chcielibyśmy poznać spojrzenie na świat człowieka zmagającego się ze śmiertelną chorobą, to zachęcamy do pobrania książki w wersji PDF!

Warto zatem zainteresować się lekturą?

Można żegnać się wiele razy” to z pewnością interesująca literatura, która uzmysławia nam jak ważne jest, aby przestrzegać zasad wprowadzonych do własnego życia. Co więcej, ujrzymy tutaj refleksje nie tylko na temat nowotworu i leczenia, ale również na temat życia czy śmierci. Pomimo faktu, że tematyka książki nie wydaje się zaskakiwać innowacyjnym podejściem do tematu, kwestie w niej ujęte ukazują nam kompletnie inny wgląd na niektóre aspekty naszego życia. Jest to książka zdecydowanie warta zapoznania się, szczególnie jeśli (jak ma to miejsce w przypadku naszego portalu) jest dostępna w elektronicznej wersji PDF.

1 Comment
  1. Reply
    Emily 22 października 2017 at 21:21

    Jak dla mnie książka “Można się żegnać wiele razy” to jedno z ciekawszych dzieł ostatnich lat. Przekaz tak mocny, jak w “Oskar i Pani Róża” i skłania do refleksji na poziomie “Małego księcia”. Wydźwięk takich książek przez lata pozostaje w człowieku, wzbogacając jego duchowość i przemyślenia… Dziękuję za możliwość pobrania!

    Zostaw komentarz o PDF