Można się żegnać wiele razy

[Głosów:3124    Średnia:4.9/5]

Podstawowe informacje na temat książki

Przejdźmy teraz do opisu samej książki. Książka „Można żegnać się wiele razy” (oryginalny tytuł to: On Peut Se Dire Au Revoir Pluesiurs Fois) to urzekająca opowieść o człowieku, który przez wiele lat zmaga się z rakiem mózgu. Historia przedstawiona w jego najnowszym dziele nie jest w żaden sposób zabarwiona lub zmodyfikowana, aby przypodobać się widzowi. To, za co kochamy ten tytuł, to właśnie autentyczność, która aż wypływa z każdym kolejnym zdaniem, jakie przeczytamy.

Opis dzieła Davida Servana-Schriebera

Dla wielu historia przedstawiona w „Można żegnać się wiele razy” wydawać się może żmudna. Nie jest to w żaden sposób motywujące dzieło, gdzie ujrzymy szczęśliwe zakończenie. Jednakże, opisywane w książce historie pozwolą nam zrozumieć, dlaczego autor takich książek jak „Nowy Styl Życia” oraz „Zdrowiej!” nadal walczy i nie poddaje się. Zapoznając się z kolejnymi kartkami lektury, dowiemy się również, co mogło być powodem nawrotu choroby oraz w jaki sposób Autor radził sobie z następstwami nawrotu.

odnosnik do pobierania pliku można się żegnać wiele razy

David komentuje również programy antyrakowe oraz diety specjalnie przygotowane do walki ze śmiertelną chorobą. Ujrzymy tutaj również nawiązania do poprzednich książek. Książka sama w sobie skupia się również na przedstawieniu wewnętrznej walki autora. Jeśli zatem jesteśmy zainteresowani szczegółowym opisem walki Davida z chorobą oraz chcielibyśmy poznać spojrzenie na świat człowieka zmagającego się ze śmiertelną chorobą, to zachęcamy do pobrania książki w wersji PDF!

Warto zatem zainteresować się lekturą?

„Można żegnać się wiele razy” to z pewnością interesująca literatura, która uzmysławia nam jak ważne jest, aby przestrzegać zasad wprowadzonych do własnego życia. Co więcej, ujrzymy tutaj refleksje nie tylko na temat nowotworu i leczenia, ale również na temat życia czy śmierci. Pomimo faktu, że tematyka książki nie wydaje się zaskakiwać innowacyjnym podejściem do tematu, kwestie w niej ujęte ukazują nam kompletnie inny wgląd na niektóre aspekty naszego życia. Jest to książka zdecydowanie warta zapoznania się, szczególnie jeśli (jak ma to miejsce w przypadku naszego portalu) jest dostępna w elektronicznej wersji PDF.

1 Comment

      Zostaw komentarz o PDF