Podstawy elektrotechniki

Co powinien cechować bardzo dobry podręcznik z podstaw elektrotechniki? Niewątpliwie jest to odpowiedni wstęp, który sprawi iż materiał będzie dostępny i przyswajalny dla osób, które nie miały styczności z elektrotechniką oraz praktyczne przykłady i ćwiczenia odpowiednio rozwijające naszą wiedzę z tej dziedziny. Te cechy zdecydowanie posiada podręcznik z podstaw elektrotechniki Stanisława Bolkowskiego.

rysunkowe logo podstaw elektroniki

Dlaczego podręcznik Stanisława Bolkowskiego jest tak popularny?

To pytanie zadaje sobie na pewno wielu studentów, elektryków bądź osób uczących się elektryki czy też elektrotechniki. Bez wątpienia jest to materiał świeży, gdyż data wydania to 2014 rok. Dosyć niedawno wydany podręcznik gwarantuje aktualność zagadnień w nim opisanych i gwarancję masy przekazywanej wiedzy w związku z prestiżem i popularnością autora owego podręcznika.

Co można znaleźć w podręczniku?

  • Zagadnienia związane z prądem elektrycznym, w tym – jakie są rodzaje prądu elektrycznego?
  • Informacje o obwodach elektrycznych oraz obwodach prądu stałego
  • Wiedzę z zakresu podstawowych przebiegów w obwodach elektrycznych

Pobierz podstawy elektrotechniki w pdf z naszego portalu

Jeżeli szukasz odpowiedniego materiału do nauki podstaw z elektrotechniki (oraz elektryki) to książka Stanisława Bolkowskiego jest doskonałym wyborem. Sprawdź dlaczego większość szkół i uczelni wybiera właśnie podręcznik tego autora jako idealne źródło wiedzy dla przyszłych elektryków czy elektrotechników. Warto zaznaczyć, że po każdym rozdziale przygotowany został odpowiednio dobrany zestaw zadań w pdf z danego materiału, co gwarantuje pewność swojej wiedzy bądź informacje gdzie należy wrócić i co nadrobić by rozwiązać zadania.

Zobacz również kurs wideo online z podstaw elektrotechniki

Osobom, które mimo wszystko chcą posiąść wiedzę z tej dziedziny ze źródła czytanego i opisanego przez specjalistę – polecamy poniższy materiał. Zdecydowanie pozwoli zaczerpnąć podstawowej wiedzy z elektrotechniki i przejść do książki w pdf. W poniższym materiale zobaczysz jak specjalista rozwiązuje konkretne zadania i wyjaśni Ci jakimi metodami dąży do ich rozwiązania.

Źródło okładki wersji książkowej: WSiP

Zapraszamy do dzielenia się przemyśleniami lub opiniami na temat książki

      Zostaw komentarz o PDF